Біозавивка волосся: поняття та основні правила

Завивка волосся приваблює багатьох дівчат можливістю отримати красиві великі локони або дрібні кучері. Хімічна завивка дає стійкий ефект, але при цьому завдає волоссю відчутних збитків через використання хімічних препаратів.

За всіма показниками оптимальним варіантом вважається біозавивка волосся. Це більш щадна процедура в порівнянні з хімічною завивкою, а ефект дає приголомшливий. Така послуга як біо завивка ціна якої цілком доступна пропонується у всіх сучасних салонах краси.

Переваги

У біозавивки чимало переваг:

 1. Можна швидко змінити образ. Процедура займає зовсім небагато часу.
 2. Отримане укладання є довгостроковим. Після біозавивки красиво укласти волосся буде зовсім нескладно.
 3. У ході процедури не використовуються агресивні хімічні компоненти, здатні завдати шкоди волосяним цибулинам. Препарати, що застосовуються для біозавивки, містять корисні для волосся білки натурального походження, а також вітаміни.
 4. Така процедура добре зволожує волосся і живить його по всій довжині, надаючи гладкості та гарного здорового блиску. Після біозавивки волосся виглядає більш доглянутим.
 5. Можна в будь-який момент випрямити волосся за допомогою прасування, знову зробивши його абсолютно прямим. Після миття голови завитки повернуться.
 6. Навіть тонке ослаблене волосся після біозавивки стає дуже пишним, набуває додаткового об’єму. Така зачіска виглядає дуже ефектно.
 7. Ефект від біозавивки може зберігатися тривалий час: від 3 до 12 місяців. Максимальна тривалість ефекту забезпечується при належному догляді за локонами після завивки. Потрібно використовувати маски для інтенсивного зволоження та відмовитися від фарби та прасок.
 8. Після біозавивки волосся стає менш жирним.
 9. Є можливість вибирати будь-які розміри локонів, а також кут заломлення.

Етапи

Біозавивка волосся проходить у кілька етапів:

 1. У першу чергу майстер ретельно миє волосся за допомогою спеціального шампуню, що очищає.
 2. Далі на ще вологі локони накручують бігуді відповідного діаметра, після чого обробляють волосся спеціальним препаратом.
 3. На наступному етапі волосся покриває речовиною, що заповнює його структуру і фіксує завитки.
 4. На заключному етапі волосся покривають складом для відновлення їх кислотно-лужного балансу.

Зазвичай тривалість процедури становить не більше двох годин.