Розкладні дивани: переваги та конструкція

Диван входить до списку предметів меблів, якими середньостатистична сім’я залишає своє житло. Увійшло у звичку мати зручний, м’який, багатомісний куточок, де можна прилягти з телефоном, сісти в обійми з близькими і подивитися фільм.

Якщо готуєтеся замовити дивани ТМ Шик Галичина на https://lux-mebli.net/ua/g113314099-divani-shik-galichina або в іншого виробника, зверніть увагу на розкладку моделі. Вони дуже популярні і легко зрозуміти чому.

Переваги

Розкладні меблі заощаджують простір. Це буває пріоритетно, якщо місця в кімнатах обмаль (або просто фанат простору). Завжди є можливість скласти диван та звільнити приміщення для збирання гостей, активних розваг тощо.

Це функціональне рішення. Розуміння, що купується не просто сидіння, а повноцінне спальне місце, може стати вирішальним для деяких покупців. Частина цілеспрямовано вибирає розкладний диван як альтернативу ліжку до спальні, щоб спати на ньому на постійній основі. Для інших це не основне завдання, але вагомий плюс: приємно знати, що є де розмістити людину чи навіть компанію.

Здатність виробу до невеликої трансформації допомагає внести різноманітність до інтер’єру. Фактично у розкладного дивана дві іпостасі. Їх чергування не дає нудьгувати, змінює вигляд кімнати. Це дає певний простір фантазії під час перестановок, дозволяє по-різному грати з геометрією простору і зонувати приміщення. Можна кілька років жити з розкладеним диваном, який виглядає як традиційне ліжко, а коли набридне, переробити кімнату в кабінет із компактним диванчиком, пересунутим у вузьке місце, куди він би не увійшов у розкладеному стані. Так, це тимчасово заблокує цю функцію, але вона не зникне. Важливо, що користувач має свободу вибирати роль, яку виріб повинен грати на кожному життєвому етапі.

Основні механізми

Різновидів багато, в меблевому магазині можна випробувати все та підібрати ідеальну.

Книжка Паралелепіпед, розділений на дві половинки, одна переводиться у вертикальне положення і вийде спинка.

Клік-клак. Працює за схожим принципом, конструкція складніша: можуть бути підлокітники (теж рухомі), кут нахилу спинки можна регулювати

Єврокнижка. Коли спинку опускають, вона лягає місце сидіння, а сидіння виїжджає вперед. Рухливість та стійкість конструкції забезпечують роликові механізми.

Тик так. Сидіння потрібно м’язовим зусиллям вийняти з паза, щоб прийшли в рух штанга та пружини. Спинка після цього укладається горизонтально.

Дельфін. Висувна секція пірнає під сидіння під час складання.

Акордеон. Складається гармошкою і трьох сегментів: два встають гіркою, утворюючи спинку, а третій залишається перпендикулярно до них і паралельно до підлоги.