Переваги придбання квитків на поїзд в режимі онлайн через електронний сервіс

Придбати квиток на поїзд тепер дуже просто. Більше не потрібно їхати на вокзал і гаяти багато часу на стояння в черзі до каси. Можна  укрзалізниця квитки купити онлайн дуже просто. Можна просто зайти на https://proizd.ua та купити квитки на сайті. Вибір потрібного напряму та оформлення покупки займають лічені хвилини.

Купівля квитків

Придбання квитків на сайті не викликає жодних труднощів навіть у користувачів, які вперше вирішили скористатися цим сервісом. Відвідавши сайт, потрібно діяти за наступною схемою:

  1. Вибрати маршрут руху поїзда, на який планується взяти квиток, та дату поїздки. Можна не заповнювати поле Дата і результати пошуку будуть містити розклад усіх поїздів, що прямують у заданому напрямку, без прив’язки до дати.
  2. На наступному етапі необхідно вибрати підходящий поїзд зі списку. Для цього варто звернути увагу на такі параметри, як час відправлення, тривалість поїздки, кількість вільних місць, початкова вартість квитка.
  3. Вибравши потрібний поїзд, можна переходити безпосередньо до вибору місць. Для цього потрібно вибрати конкретний вагон та ввести кількість пасажирів, для яких планується взяти квитки. Слід мати на увазі, що дитячий квиток без місця може бути оформлений лише разом із квитком дорослого пасажира.
  4. Далі слід заповнити інформацію про пасажирів. Необхідно вказати ПІБ та паспортні дані. Для оформлення дитячих квитків зазначаються дані із свідоцтва про народження. Також потрібно вказати свій контактний номер телефону та е-мейл. Зареєстрованим користувачам не доводиться вводити дані під час кожної купівлі квитків. Інформація зберігається у профілі та може заповнюватися автоматично. Це дуже зручно, дозволяє заощадити багато часу.
  5. Після заповнення всіх відомостей необхідно сплатити зроблене замовлення. Для оплати можна використовувати будь-який із способів, представлених на сайті, вибравши найзручніший. Сертифікати та промокоди дозволять заощадити кошти при купівлі квитків на сайті.
  6. Сплачені електронні квитки пасажири одержують на вказану при реєстрації адресу електронної пошти. Роздруковувати квитки необов’язково. Достатньо завантажити їх на смартфон, щоб показати при посадці на поїзд.

На сайті https://proizd.ua можна не лише придбати квитки, а й отримати необхідну довідкову інформацію з будь-яких питань. Можна уточнити подробиці щодо перевезення багажу, дитячого проїзду, перевезення тварин і т.д.